Konuşan Benn

Eğlence uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 93.1 MB
  • Version 3.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Outfit7 Limited
Kimya profesörü olan Benn ile laboratuvarda eğlenceli deneyler yapabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz!

Benn ile iletişim kurabileceğiniz bu uygulamada eğlenceli ve keyif dolu anlar yaşayabilirsiniz. Karşılıklı olarak telefon görüşmeleri de gerçekleştirebileceğiniz Konuşan Benn uygulaması tamamen ücretsizdir!

Benn, yeme-içme ihtiyaçlarını karşılayabilen, gazete okuyan ve rahat bir yaşamda hoşlanan emekli bir kimya profesörünü yansıtmaktadır. Benn ile iletişime geçebilmek için onu rahatsız etmeniz gerekmektedir. Gazetesini okurken kenara almak, yemek yerken başka bir şeye yönlendirmek veya rahatını bozmak gibi durumlar gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında onunla konuşabilir, onu dürtebilir ya da gıdıklayabilirsiniz. Benn'in mutlu olmasını sağlamak için ise laboratuvarına götürebilir orada zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. İki deney tüpünün bileşimlerini karıştırarak kimya deneyleri de yapabileceğiniz bu laboratuvarda gülünç tepkimeler görebilirsiniz.

Ailenize veya arkadaşlarınızla Benn ile yapmış olduğunuz telefon görüşmelerini gönderebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızda da Benn ile ilgili görüntülerinizi paylaşabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir uygulama olan Konuşan Benn'i sizde cihazınıza yükleyin, Benn ile eğlenceli deneyler yapın!

 

Konuşan Benn indir
DİĞER SÜRÜMLER